O NAS

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 60-letnią tradycją. Początki istnienia sięgają roku 1956, kiedy to uruchomiony został zakład "Elektromechanika Chłodnicza Edmund Krasnopolski" - jedna z pionierskich firm w branży chłodnictwa przemysłowego w powojennej Polsce.
    Aktualnie nasza firma posiada specjalistów z blisko 40-letnim doświadczeniem, których kwalifikacje potwierdzone są certyfikatami odbytych szkoleń i praktyk u czołowych producentów sprzętu. Posiadamy również aktualne uprawnienia F-GAZ, SEP oraz spawalnicze.

 

   

Posiadamy wyrobione procedury działań dla poszczególnych przypadków, jednak cały czas kładziemy nacisk na ciągły rozwój. Filozofią naszej firmy od wielu lat są następujące hasła:

 

Jakość poprzez ciągłe doskonalenie

Chcąc sprostać wzrastającym wymaganiom naszych klientów cały czas szukamy nowych rozwiązań, bądź ulepszamy istniejące w celu poszerzenia oferty, poprawy jakości oraz skrócenia czasu realizacji. Systematycznie odbywane szkolenia, poszukiwanie nowych narzędzi i materiałów, a także własne konstrukcje usprawniające linie technologiczną to tylko niektóre aspekty, do których przywiązujemy szczególną uwagę.

Współpracujemy z najlepszymi

Jednym z bezpośrednich czynników mających wpływ na naszą skuteczność są nasi partnerzy biznesowi. Współpracujemy z największymi hurtowniami i specjalistami w branży. Dzięki nim mamy dostęp do oryginalnych części, fabrycznych instrukcji oraz zaleceń producentów sprzętu dotyczących eksploatacji, serwisowania i remontów. Pozwala nam to na utrzymanie najwyższej jakości i przystępnych cen.

Kontakt z klientem jako klucz do sukcesu

Istniejemy dzięki ludziom, którzy nam zaufali i skorzystali z naszych usług. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego stawiamy na stały kontakt w trakcie wykonywania usługi, podczas okresu eksploatacji, a także po upływie okresu gwarancyjnego. Wszelkie uwagi i zapytania traktujemy jako źródło wiedzy, pozwalającej na eliminację błędów i zwiększanie skuteczności.

Rzetelność i profesjonalizm

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, z niezwykłą starannością. Nie boimy się trudnych wyzwań, jednak zdajemy sobie sprawę z własnej niedoskonałości, dlatego zawsze podejmujemy się tylko tych przypadków, w których jesteśmy pewni 100% skuteczności. Każdego klienta informujemy o dostępnych możliwościach wykonania usługi, wariantach cenowych i ekonomiczności każdego z rozwiązań.

 

Wierzymy, że nasze starania i oferta spotkają się z Państwa zainteresowaniem i sprostają wszelkim oczekiwaniom.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy